O firmie

O firmie

Firma działa na terenie Śląska, obejmując swoim zasięgiem takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Mysłowie, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice,  Sosnowiec, Dąbrowa  Górnicza, Będzin.

Zarządzanie

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. W tym okresie przeprowadziliśmy wiele prac remontowych wraz z pełną termomodernizacją budynków. Pozyskujemy środki finansowe w postaci kredytów oraz dotacji i pożyczek bezzwrotnych lub nisko oprocentowanych z Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Optymalizujemy koszty zarządzania i administrowania nieruchomościami poprzez audyt rzeczowy oraz finansowy nieruchomości. Dbamy aby nieruchomości zwiększały swoją wartość poprzez inwestycje.

Pośrednictwo

Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Pomagamy sprzedać i zakupić dla naszych klientów: działki, domy, mieszkania oraz lokale użytkowe. Świadczymy usługi dla najemców oraz wynajmujących. Co nas wyróżnia na rynku, to indywidualne podejście do klienta. Dostosowujemy ofertę do potrzeb, tak by nabywca i sprzedający był zadowolony z dokonanej transakcji. Wspieramy  klientów przy dokonywaniu wszystkich formalności np. przeprowadzamy przez formalności związane z postępowaniem spadkowym, reprezentując klienta przed m.in.  Urzędem Skarbowym, Urzędem Miasta, przygotowując dokumentację do notariusza bądź sądu, a w przypadku nieruchomości zadłużonych ustalamy szczegóły spłaty w imieniu klienta z komornikiem. Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami i prawnikami.

Skup nieruchomości

Skupujemy nieruchomości traktując je jako inwestycję na przyszłość. Pomagamy klientom, którzy potrzebują szybko gotówki. Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta z uzyskanej ceny oraz poufność transakcji.