Oferta pośrednictwa

Strategia sprzedaży

Przygotowując nieruchomość do sprzedaży koncentrujemy się na osiągnięciu celów klienta, tak by nieruchomość została sprzedana za korzystną cenę w jak najkrótszym czasie. Dobieramy tak strategię aby uzyskać jak najlepsze efekty naszej pracy. Pomagamy w ustaleniu wartości nieruchomości, która jest zależna od kilku czynników takich jak: lokalizacja, stan całej nieruchomości oraz standard oferowanego lokalu oraz ostatecznego terminu transakcji.

Zdjęcia

Zdjęcia prezentowanych nieruchomości są kluczowym aspektem, który wpływa na zainteresowanie ofertą. Dokładamy wszelkich staranności, by prezentacja była atrakcyjna dla poszukujących. Istotnym czynnikiem jakości oferty jest oświetlenie w pomieszczeniach i dbałość o szczegóły. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt fotograficzny z obiektywem szerokokątnym.

Przygotowanie nieruchomości

Dbając o szczegóły przygotowujemy nieruchomość do prezentacji klientom. Na życzenie, klient może nam zlecić home staging, który podnosi atrakcyjność prezentowanej nieruchomości. W razie konieczności jesteśmy w stanie dla klienta przygotować kompleksowo nieruchomość zlecając nie tylko urządzenie nieruchomości ale również posprzątać nieruchomość. Oferta jest atrakcyjna dla klientów przybywających na co dzień z dala od oferowanej nieruchomości np. w innym województwie lub kraju. Zadbamy kompleksowo o każdy szczegół, tak aby uzyskać jak najlepszą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Prezentacja nieruchomości

Nieruchomości prezentujemy na najpopularniejszych dedykowanych  portalach mi.in. takich jak Gratka czy Morizon. Oferty publikujemy równeż na naszej stronie internetowej oraz profilu firmowy FB.

Spawy formalne

Dla klientów borykających się ze sprawami formalnymi takimi jak np. postępowanie spadkowe, przygotowaliśmy ofertę doradztwa w powyższym zakresie. Podpowiadamy jakie dokumenty należy przygotować do spraw nabycia spadku oraz o możliwościach prawnych w powyższym zakresie. Na podstawie pełnomocnictwa możemy zrealizować wszystkie dokumenty dla klienta, reprezentując go m.in. przed Urzędem Skarbowy, Urzędem Miasta, notariuszem.
W przypadku zadłużonych nieruchomości, poszukujemy najlepszych rozwiązań prawnych i finansowych, tak by klient mógł wiarygodnie i z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość. Naszą nadrzędną wartością jest poufność informacji jakie uzyskamy od klienta.