Zakup

Dla klientów poszukujących nieruchomości przygotowaliśmy specjalną ofertę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie  z należytą starannością. Na wstępnie przeprowadzamy wywiad, w którym klient przedstawia nam swoje potrzeby takie jak:

  • przeznaczenie nabywanej nieruchomości,
  • lokalizację nieruchomości,
  • budżet jaki jest w stanie przeznaczyć na zakup,
  • warunki techniczne jakim ma nieruchomość odpowiadać: rozkład np. mieszkania, dostępność mediów, stan techniczny nieruchomości (do remontu czy gotowa),
  • na życzenie klienta przeprowadzamy audyt nieruchomości pod względem formalnym oraz technicznym.

W poszukiwaniu nieruchomości przeczesujemy pieczołowicie rynek, wykorzystując każdą dobrą okazję do zaprezentowania oferty, pomocy w podjęciu decyzji i finalizacji zakupu. Współpracujemy z prawnikami oraz notariuszami, którzy pomagają w razie potrzeby dokonać niezbędnej analizy formalno – prawnej.

W imieniu klienta negocjujemy cenę oraz warunki zakupu. Pomagamy również w pozyskiwaniu środków finansowych takich jak kredy hipoteczny dla klientów indywidualnych oraz kredyty, dofinansowania, pożyczki i inne instrumenty finansowe dla klientów komercyjnych dostępne aktualnie na rynku, w szczególności szukając proponowanych rozwiązań w związku z pandemią Covid-19. Współpracujemy z bankami państwowymi oraz komercyjnymi, jak również z instytucjami finansowymi.